پیروینیوم پاموات

برندهای دیگر پیروینیوم پاموات

پیروینیوم پاموات در چه مواردی مصرف میشود؟

کرمک (نوعی انگل)

در چه مواردی پیروینیوم پاموات را نباید مصرف کرد؟

الرژیکودک با وزن کمتر از 10 کیلوگرم

عوارض جانبی پیروینیوم پاموات

اسهالتهوع و استفراغکرامپ معدهتغییر رنگ مدفوعحساسیت به نور (تغییر رنگ شدید، سوختگی و خارش پوست در مقابل نور خورشید بخصوص در برابر اشعه ماورای بنفش، حساسیت شدید چشمان به نور)

به موارد زیر در مورد مصرف پیروینیوم پاموات توجه کنید!

در صورت ابتلا به بیماری التهابی روده، قبل از مصرف دارو به پزشک خود اطلاع دهید.توصیه می شود بیمار از قرار گرفتن در معرض نور شدید افتاب خودداری کند.در تصمیم گیری برای استفاده از دارو ، خطرات مصرف دارو باید در مقابل منافع ان سنجیده شود. این تصمیمی است که شما و پزشک اتخاذ خواهید کرد. برای پیروینیم ، موارد زیر باید در نظر گرفته شود:الرژیاگر تاکنون واکنش غیرمعمول یا الرژیک به پیروینیم یا داروهای دیگر داشته اید ، به پزشک خود بگویید. همچنین اگر انواع دیگری از الرژی مانند غذاها ، رنگها ، مواد نگهدارنده یا حیوانات را دارید ، به متخصص بهداشت خود اطلاع دهید. برای محصولات بدون نسخه ، برچسب یا مواد بسته بندی را با دقت بخوانید.کودکانپیروینیم در کودکان مورد مطالعه قرار گرفته است و در دوزهای موثر گزارش نشده است که باعث ایجاد عوارض جانبی یا مشکلات متفاوتی در کودکان نسبت به بزرگسالان می شود. با این حال ، به دلیل تجربه محدود ، احتیاط در کودکان با وزن کمتر از 10 کیلوگرم (22 پوند) توصیه می شود. کودکان بزرگتر پس از دریافت مقادیر زیاد ، بیشتر دچار ناراحتی معده می شوند.سالمندیبسیاری از داروها به طور خاص در افراد مسن مطالعه نشده است. بنابراین ، ممکن است مشخص نباشد که ایا انها دقیقاً به همان روشی که در بزرگسالان جوان کار می کنند ، عمل می کنند. اگرچه اطلاعات خاصی در مورد مقایسه استفاده از پیروینیم در افراد مسن با استفاده در سایر گروههای سنی وجود ندارد ، اما انتظار نمی رود پیروینیم در افراد مسن عوارض جانبی یا مشکلات متفاوتی نسبت به بزرگسالان جوان ایجاد کند.استفاده مناسب از پیروینیماز لباس های محافظ ، از جمله کلاه استفاده کنید. همچنین از عینک افتابی استفاده کنید.از محصولی از افتاب استفاده کنید که فاکتور محافظت از پوست (spf) ان حداقل 15 باشد. برخی از بیماران ممکن است به محصولی با تعداد spf بالاتر احتیاج داشته باشند ، مخصوصاً اگر رنگ و بویی درخشان داشته باشند. اگر در این مورد سالی دارید ، با متخصص بهداشت خود مشورت کنید.رژ لب ضد افتاب با spf حداقل 15 برای محافظت از لب های خود بزنید.از چراغ افتاب یا تخت برنزه یا غرفه استفاده نکنید.اگر واکنش شدیدی از افتاب دارید ، با پزشک خود مشورت کنید.در بعضی از بیماران ، کرم های سوزنی ممکن است پس از درمان با پیروینیم برگردند. شستن (تکان نخوردن) تمام تختخواب و لباس شب (لباس خواب) پس از درمان ممکن است به جلوگیری از این امر کمک کند. بعضی از پزشکان همچنین ممکن است اقدامات دیگری را برای جلوگیری از بازگشت عفونت شما توصیه کنند. اگر در این مورد سالی دارید ، با پزشک خود مشورت کنید.

مصرف پیروینیوم پاموات در بارداری

مصرف این دارو بستگی به نظر پزشک دارد.

مصرف پیروینیوم پاموات در شیردهی

مصرف این دارو بستگی به نظر پزشک دارد.

تداخل الکل / غذا / سبک زندگی

از مصرف برخی از داروها نباید در زمان خوردن غذا یا خوردن انواع خاصی از غذا استفاده شود زیرا ممکن است تداخل ایجاد کند. استفاده از الکل یا تنباکو همراه با داروهای خاص نیز ممکن است باعث ایجاد تداخل شود. با پزشک متخصص خود در مورد استفاده از دارو با غذا ، الکل یا دخانیات مشورت کنید.

برای مشاهده اطلاعات کامل دارو و نظرات کلیک کنید!
آخرین مطالب
درد مفصل
تفاوت ناتوانی جنسی و عقیم بودن (نازایی)
انواع سرفه و درمان
آسپارتام چیست؟
علت سنگین شدن سینه ها
امیکرون کودکان