ب ث ژ

برندهای دیگر ب ث ژ

ب ث ژ در چه مواردی مصرف میشود؟

واکسنسرطان مثانه غیرمتاستاتیک

در چه مواردی ب ث ژ را نباید مصرف کرد؟

الرژیتوبرکلوزیستبعفونت مثانهخون در ادرارضعف سیستم ایمنیسابقه شیمی درمانیجراحی مثانه

عوارض جانبی ب ث ژ

عفونت دستگاه ادراریتب و لرزتکرر ادراردرد مفاصلسوزش ادرارخون در ادرارعلائم مشکلات کبدی مانند ادرار تیره ، احساس خستگی ، گرسنگی نداشتن ، ناراحتی معده یا معده ، مدفوع به رنگ روشن ، پرتاب یا زردی پوست یا چشم.علائم مشکلات ریوی یا تنفسی مانند تنگی نفس یا سایر مشکلات تنفسی ، سرفه یا تب.درد یا سوزش هنگام دفع ادرار یا از بین رفتن این عوارض بدتر است.قادر به دفع ادرار یا تغییر در میزان دفع ادرار نیست.خون در ادرار.تب شدید بیش از 103.1 درجه فارنهایت یا 39.5 درجه سانتیگراد برای بیش از 12 ساعت.تب خفیف بیش از 101.3 درجه فارنهایت یا 38.5 درجه سانتیگراد برای بیش از 48 ساعت.سرگیجه بسیار بد یا گم شدن.درد قفسه سینه.درد مفصلچشم درد.سوزش چشم.قرمزی چشمسرفه.بالا انداختناحساس خستگی یا ضعف شدیدمعده ناراحتگرسنه نیستبسیاری از افرادی که از tice bcg (bcg (داخل وریدی)) استفاده می کنند ، تحریک مثانه دارند. ممکن است در عرض چند ساعت پس از دریافت tice bcg (bcg (داخل مثانه)) شروع شود و ممکن است برای 1 تا 3 روز ادامه یابد. ممکن است بیشتر اوقات ادرار کنید یا بلافاصله احساس دفع ادرار کنید. در صورت تحریک مثانه که شما را ازار می دهد یا در عرض 3 روز برطرف نمی شود ، با پزشک خود تماس بگیرید.سوزش یا درد هنگام دفع ادرار ، لرز ، علائم شبیه انفولانزا ، تب خفیف ، خستگی یا ضعف معمول است. اگر هر یک از این علائم بیش از 2 روز طول کشید یا بدتر شد ، با پزشک خود تماس بگیرید.

به موارد زیر در مورد مصرف ب ث ژ توجه کنید!

در صورت مشاهده علائم عفونت به پزشک خود اطلاع دهید.اگر به bcg یا هر قسمت دیگری از( tice bcg (bcg (داخل رحمی)) حساسیت دارید.اگر به (tice bcg (bcg (داخل رحمی)) حساسیت دارید ؛ هر بخشی از (tice bcg (bcg (داخل مثانه)) ؛ یا سایر داروها ، غذاها یا مواد دیگر. در مورد الرژی و علائمی که به شما نشان داده شده به پزشک خود بگویید.اگر هرکدام از این مشکلات سلامتی را دارید: سل فعال (سل) ، خون در ادرار ، عفونت ادراری (uti) ، هرگونه عفونت ، بیماری همراه با تب ، ضعف سیستم ایمنی یا بیماری که ممکن است باعث ضعف ایمنی بدن شود سیستمی مانند hiv.اگر واکنش bcg داشته اید یا تاکنون داشته اید.اگر شما تحت درمان های دیگری مانند رادیوتراپی یا شیمی درمانی هستید.اگر انتی بیوتیک مصرف می کنید ، با پزشک صحبت کنید.اگر دارویی مصرف می کنید که سیستم ایمنی بدن شما را سرکوب می کند. داروهای زیادی وجود دارد که می توانند این کار را انجام دهند. در صورت عدم اطمینان از پزشک یا داروساز خود سوال کنید.اگر در 14 روز گذشته هرکدام از این موارد را داشته اید: بیوپسی ، روشی به نام برداشتن مجاری ادرار (tur) یا اسیب به دستگاه ادراری پس از قرار دادن کاتتر.اگر شیرده هستید یا قصد شیردهی دارید.این لیستی از تمام داروها یا مشکلات سلامتی نیست که با tice bcg (bcg (داخل رحمی)) تداخل می کنند.در مورد تمام داروهای خود (تجویز شده یا otc ، محصولات طبیعی ، ویتامین ها) و مشکلات سلامتی به پزشک و داروساز خود بگویید. شما باید مطمئن شوید که مصرف tice bcg (bcg (داخل رحمی)) با تمام داروهای خود و مشکلات سلامتی برای شما بی خطر است. بدون مشورت با پزشک ، دوز دارو را شروع ، متوقف یا تغییر ندهید.به همه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود بگویید که از tice (bcg )bcg (داخل رحمی)) استفاده می کنید. این شامل پزشکان ، پرستاران ، داروسازان و دندانپزشکان است.اگر به الرژی به لاتکس مبتلا هستید ، با پزشک خود صحبت کنید.در 6 ساعت اول پس از گرفتن( tice bcg (bcg (داخل مثانه)) با ادرار خود بیشتر مراقبت کنید. هر وقت از حمام در خانه استفاده می کنید از یک توالت استفاده کنید. بنشینید تا ادرار کنید تا ادرار شما پاشیده یا پاشیده نشود.قبل از شستشو ، مقدار مساوی سفید کننده را به ادرار اضافه کنید. 15 دقیقه صبر کنید ، سپس شستشو دهید. این کار را در 6 ساعت اول پس از تجویز bcg انجام دهید.خوب است که در تماس نزدیک مانند اعضای خانه ، دوستان و مراقبان باشید. با این حال ، اجازه ندهید کسی با ادرار شما تماس بگیرد.ممکن است قبل از شروع (tice bcg (bcg (داخل مثانه)) به ازمایش سل (سل) نیاز داشته باشید.این دارو ممکن است روی برخی ازمایشات ازمایشگاهی تأثیر بگذارد. اطمینان حاصل کنید که پزشک و کارگران ازمایشگاه شما می دانند که شما از tice bcg (bcg (داخل رحمی)) استفاده می کنید.

مصرف ب ث ژ در بارداری

مصرف این دارو بستگی به نظر پزشک دارد.

مصرف ب ث ژ در شیردهی

مصرف این دارو بستگی به نظر پزشک دارد.

تداخلات دارویی

آفلیبرسپتماینوسیکلینادو-ترستوزوماب-امتانسینآلمتوزومبآمیکاسینآموکسی-سیلینآمپی-سیلین-قرصآناکینراآنتی-تیموسیت-ایمونوگلوبولینآرسنیک-تری-اکسایدآزیترومایسینتیوتپاتیگه-سیکلینتینیدازولتوبرامایسینتوسیلیزومبتوفاسیتینیبتوپوتکانترابکتدینترتینوئینتریامسینولونونکومایسینوین-بلاستینوینورلبینزیدوودینآزاتیوپرینتوفاسیتینیب

تداخل بیماری

نقص ایمنی ، عفونت ، عوارض ادراری

برای مشاهده اطلاعات کامل دارو و نظرات کلیک کنید!
آخرین مطالب
حساسیت به سویا
زخم دهانه رحم یا سرویسیت
آیا آی وی اف درد دارد؟
داروی بیزوپرولول
آیا عفونت مخمری دارم یا چیز دیگر؟
هیدروپس جنینی چیست؟