رگورافنیب

برندهای دیگر رگورافنیب

رگورافنیب در چه مواردی مصرف میشود؟

سرطان روده بزرگ و مقعدسرطان کبدتومور دستگاه گوارش

در چه مواردی رگورافنیب را نباید مصرف کرد؟

الرژیخون ریزی مزمنمشکلات کبدی

عوارض جانبی رگورافنیب

عفونتانمیاسهالخستگیتبخون ریزیافزایش بیلی روبین خونافزایش فشار خونکاهش کلسیم، پتاسیم،سدیم و فسفات خوندردنوتروپنیدفع پروتئین در ادرارراش پوستیکاهش اشتها و وزن

به موارد زیر در مورد مصرف رگورافنیب توجه کنید!

در صورت داشتن مشکلات زیر قبل از مصرف دارو به پزشک خود اطلاع دهد: مشکلات کبدی،فشار خون بالا،مشکلات انعقاد خون، سابقه جراحیحین و تا دو ماه پس از مصرف دارو حتما از روش های پیشگیری بارداری استفاده کنید.در دمای اتاقی به دور از گرما و رطوبت، نگهداری شود. قرص ها را به همراه بسته یا قوطی نگهدارنده جذب کننده رطوبت در ظرف اصلی خود نگه دارید. قرص های رگورافنیب را در جعبه قرص های روزانه قرار ندهید.

مصرف رگورافنیب در بارداری

مصرف این دارو بستگی به نظر پزشک دارد.

مصرف رگورافنیب در شیردهی

مصرف این دارو بستگی به نظر پزشک دارد.

تداخل بیماری

سمیت ریه

تداخل الکل / غذا / سبک زندگی

بسته به میزان چربی ، غذا ممکن است به جذب رگورافنیب کمک کند. شما باید آن را با یک صبحانه کم چرب همزمان و هر روز بخورید تا سطح خون و اثرات آن را حفظ کنید. نمونه هایی از صبحانه کم چرب شامل: 2 برش نان تست سفید با 1 قاشق غذاخوری مارگارین کم چرب و 1 قاشق غذاخوری ژله ، به اضافه 8 اونس شیر بدون چربی (319 کالری ؛ 8.2 گرم چربی). یا 1 فنجان غلات ، 8 اونس شیر بدون چربی ، 1 برش نان تست با مربا ، آب سیب و 1 فنجان قهوه یا چای (520 کالری ؛ 2 گرم چربی). در طول درمان از مصرف گریپ فروت یا آب گریپ فروت خودداری کنید ، زیرا ممکن است سطح خون و اثرات دارو را تغییر دهد. اگر در مورد چگونگی مصرف این دارو یا سایر داروهای تجویز شده با پزشک یا داروساز خود صحبت کنید. مهم است که در مورد سایر داروهای مصرفی از جمله ویتامین ها و گیاهان به پزشک خود بگویید. بدون صحبت قبلی با پزشک ، استفاده از هیچ دارویی را متوقف نکنید.

برای مشاهده اطلاعات کامل دارو و نظرات کلیک کنید!
آخرین مطالب
اسید فولیک برای مردان
اسید فولیک قبل بارداری
نکات مهم تغذیه‌ایی که نمی دانیم!
انواع انسولین برای درمان دیابت
کدام ویتامین ها باعث اختلال نعوظ می شوند؟
آی وی اف (IVF) چیست؟